Menu Zamknij

O nas

O agencji Pomptava

Pomptava działa na rynku wynajmu dziennego od 2005 roku i zapewnia pełen zakres usług, spotkania na lotnisku, wsparcie zakwaterowania, dokumenty sprawozdawcze. Jeśli chcesz odwiedzić Kijów w celach turystycznych lub służbowych, oferujemy szeroki wybór luksusowych apartamentów w centrum Kijowa na każdy gust

Nasza firma zatrudnia 10 wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Ci w wyborze mieszkania, zapewnią pełne informacje na temat interesującego Cię mieszkania i procedury rezerwacji, a także spotkają się w dogodnym dla Ciebie czasie w naszych apartamentach. Mamy także kierowcę zatrudnionego w pełnym wymiarze godzin, który może spotkać się na lotnisku. Koszt transferu Kraków – Apartament 25 USD, Kraków (Kraków Airport) – apartament – 15 $. W nocy po 24.00 jest o 5 USD droższy. Nasza firma ma profesjonalne pokojówki z doświadczeniem zawodowym co najmniej 10 lat. Nasz mistrz zapewni, że wszystkie usterki zostaną usunięte.

Większość naszych apartamentów znajduje się w centrum miasta. Możesz wybrać mieszkanie zarówno przy głównej ulicy w Kijowie, podziwiając piękny widok z okna na Khreschatyk lub Plac Niepodległości, jak i na innych ulicach centrum. Gwarantujemy dostępność czystej pościeli, przyborów toaletowych, jednorazowych kapci, niezbędnych przyborów i sprzętu gospodarstwa domowego w mieszkaniach – staramy się robić wszystko, abyś czuł się komfortowo, wracał do nas i polecał nas innym. Walczymy o naszych klientów.

W celu rezerwacji i konsultacji w sprawie mieszkań, a także w celu uzyskania pełnego pakietu dokumentów, możesz przyjść do naszego biura, które znajduje się również w centrum miasta pod adresem bulwar L.Ukrainki, 3, biuro 54, piętro 3 (plac Bessarabskaya), (harmonogram prac 10.00–19.00) lub zadzwoń pod numery wskazane na stronie internetowej. Zameldowanie jest możliwe przez całą dobę.

Nasza firma jest oficjalnie zarejestrowana, wypisujemy pełny pakiet dokumentów do rozliczeń dla drugiej i trzeciej grupy podatkowej.

W razie potrzeby klient może zapłacić kartą elektroniczną w naszym biurze.

Oferujemy również długoterminową współpracę dla właścicieli apartamentów. Wierzymy, że każdy właściciel będzie zainteresowany, gdy jego mieszkanie będzie w doskonałym stanie, okresowo dokonujemy remontów. Dlatego mieszkania są zawsze w doskonałym stanie i wyglądają jak nowe.

Możesz również zainwestować w nieruchomości, możemy wybrać dla ciebie 1-2-3 pokojowe mieszkanie w centrum bez naprawy, dokonać gruntownego remontu i umeblować mieszkanie, w przyszłości weź to mieszkanie do pracy i wesprzyj je, zapłacimy również za wszystko narzędzia i naprawić wszystkie awarie

Współpracuj z nami, a my uważamy, że będziesz zadowolony.

Z poważaniem, zespół Pomptava